Zakládáme si na velmi dobrých pracovních vztazích a přátelské firemní kultuře. Naše práce nás baví a všichni táhneme za jeden provaz, vzájemně se respektujeme a pomáháme si. Spojuje nás vášeň pro automobily a mladý duch. Našim společným cílem je dodat našim zákazníkům co nejkvalitnější služby.

Máte mladého ducha? Zajímáte se o auta? Jste precizní? Baví vás tabulky a data?

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici Editor/ka vozidel Junior.

Náplň práce:

-    Kompletní správa přiděleného kmene vozidel pro český a slovenský trh

-    Aktualizace vozidel, výbav a cen na základě oficiálně vydaných ceníků vozidel

-    Aktualizace technických dat vozidel na základě technických specifikací vozidel

-    Testování funkcionality a zobrazení jednotlivých vozidel v příslušných aplikacích

Požadavky:

-    Středoškolské vzdělání (technického směru výhodou)

-    Znalost cizího jazyka NJ/AJ výhodou

-    Technické myšlení zaměřené na automobily

-    Samostatnost, spolehlivost, zodpovědný přístup

-    Schopnost práce v týmu

-    Uživatelská znalost práce na PC a MS Office

Pozice je vhodná pro absolventy

Nabízíme:

-    Perspektivní zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti

-    Příjemné pracovní prostředí

-    Přátelský a mladý kolektiv

-    Zaškolení

-    Zaměstnání na HPP

-    Zaměstnanecké výhody (stravenky, karta Multisport, 5 týdnů dovolené)

-    Bonusová složka

Nástup možný dle dohody.